MÖBLER / Skåp & hyllor / Kolonnskåp 14303372
nr 1430 3372
Kolonnskåp
Trä, bemålat, nutida. Diameter: ca 80 cm. Höjd: 258 cm
Kondition: smärre slitage och skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
11.000 kr
måndag 8 november 2021
kl 21:01:49
7.000 kr
9.200 kr
7.200 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
7.600 kr
7.800 kr (Budbetjänt)
10.000 kr
11.000 kr